RFGATE

Your IOT Gate
Devam Et

RFID ve IOT’ye Açılan Kapı

Hayalleriniz ile sınırlandırabileceğiniz bu teknolojiyi daha yakından tanımanız adına RFGATE, ürünleri ile Sizlerle..

RFID Etiketler

RFGATE metal üstü, nfc ve araçlar için üstün düzeyde yüksek performanslı olan özel üretilmiş RFID etiket seçeneklerini sunar.

RFID Okuyucular

RFGATE geliştirdiği özel okuyucular sayesinde projelerinize hızlı iletişim ve yüksek performans sunar.

RFID Geliştirme Setleri

RFGATE Geliştirme Setleri ile kendi projelerinizi geliştirmek artık çok daha kolay!

RFGATE NEDİR?

Düşünsenize, tüm eşyalarınız birbiri ile haberleşiyor, düşünüyor ve karar veriyor. RFID ve IOT’nin kapılarını aralayacağınız RFGATE ile tüm bunları sadece düşünmeyecek aynı zamanda gerçekleştirebileceksiniz.

RGR03 Masaüstü RFID Okuyucu-USB

RGR01 düşük bütçesi ve yüksek performansı ile bir çok özelliği içinde barındıran UHF RFID modülü olarak tasarlanmıştır. GPIO özelliği ile endüstriyel projeler dahil bir çok alanda konumlandırabileceğiniz okuyucu modülüdür.

T92 RFID Araç Etiketi

Araç etiketlerimizin anten yapısı ve kullanmış oldukları Monza 4QT, Higgs 3, Higgs 4 vb. rfıd çipleri sayesinde araç geçişlerinde maksimum performans sağlanmaktadır. Gerçekleştirmiş olduğumuz okuma testleri ile bir çok farklı lokasyonda rfid hızlı geçiş sistemleri için vazgeçilmez ürünleri sizler için bir araya getirmiş bulunmaktayız.

NEDEN RFGATE?

Kalite

Yüksek Performans

Düşük Maliyet

RFGATE sayesinde RFID & IOT teknolojisine hızlı bir şekilde giriş yaparak proje ve çalışmalarınızı geliştirebileceğiniz uygun demo ortamlarını ve çok daha fazlasını yüksek kalite, üstün performans ve  düşük maliyetle oluşturabilirsiniz.

Hemen Satın Al!!

 

İLETİŞİM

Telefon

+(000) 111 222 333

MAİL

address@domain.com

Adres

İstanbul, TÜRKİYE