RFGate Yazılımları

RFGate donanım ve sarf malzemeleri ile uyumlu yazılımlarımız ile aradığınız çözümlere ücretsiz ulaşmanızı sağlıyoruz…

 

İhtiyacınız Olan Tüm Çözümler

Değişen ihtiyaçların hizmetlerin de değişimini beraberinde getirdiğine inanan RfGate ekibi, aradığınız yazılım çözümlerini size sunmaya devam edecek. Daha az teknik bilgi yeterliliğine ihtiyaç duyan yazılımlarımızı çok kolay bir şekilde kurabileceksiniz.

RFGate Access Control Yazılımı

İşletmelerinizde ihtiyaç duyduğunuz geçiş kontrol sistemleri için bazı ihtiyacınız olmayan yazılımlar ile uğraşmak zorunda kalıyorsunuz. İhtiyacınız olan ana fonksiyonların çalışmasında bile istediğiniz verimi alamıyor ve sürekli teknik destek almak zorunda kalıyorsunuz.

RFGate tarafından geliştirilmekte olan geçiş kontrol yazılımı ile tüm bu sorunları ortadan kaldırıyor olacağız.

Yakında burada detaylarını ve ücretsiz indirme linkini vereceğimiz yazılımımız tüm bu sorunlarınızı çözecek…

RFGate Otopark Yazlımı

Bu ürün sayesinde özel otoparklarınız yönetebilmeniz için ihtiyaç olan RFID güzenlik sistemine sahip olacaksnız. Plaka tanıma sistemlerinde yaşadığınız sıkıntıları ortadan kaldıran RFID teknolojisinin gücüne ücretsiz yazılımımız sayesinde çok kolay bir şekilde sahip olabileceksiniz.

RFGATE Geçiş Kontrol Sistemi

 

Bu yazılım sayesinde ofis ve binalarınızda geçişleri yönetebilmeniz için ihtiyaç olan RFID sistemine sahip olacaksnız. RFID teknolojisinin gücüne ücretsiz yazılımımız sayesinde çok kolay bir şekilde sahip olabileceksiniz.

İLETİŞİM